O nás - tirendo.sk

 

Tirendo.sk je váš osobný online expert.

 

Ponúkame neprekonateľný výber pneumatík všetkých veľkostí a značiek pre vaše vozidlo. Tu vždy nájdete zodpovedajúce pneumatiky za najnižšiu cenu, už či je to pre rodinné auto alebo limuzínu, na motocykel alebo kamión.

 

S nami môžete kúpovať so zaistenou bezpečnosťou: viac než 6 miliónov zákazníkov má dôveru v nás.

 

Náš Internetový obchod ponúka bezpečné nakupovanie, s mnohými pohodlnými platobnými možnosťami. Dôkazom toho sú viac než 6 miliónov našých zákazníkov po celom svete.

 

Prichádzame v novom tisícročý!

 

Sme tu pre Vás už od prelomu tisícročia. Naša jedinečná história úspechu začala v čase, keď nikto iný ešte any nesníval o možnosti predaju pneumatík cez internet.

 

Skúsení odborníci pre pneumatiky.

 

Využite výhodu ako zákazník #NAME#, nášho komplexného know-how pneumatyk. Všetci naší zamestnanci sú odborníci pre pneumatiky a technológie, a úzko spolupracujeme s rôznymi výrobcami pneumatík ako by sme vždy zostali na čele v oblasti výroby pneumatík.

 

Jedinečný a veľký výber.

 

V súčasnosti ponúkame rad produktových kategórií za fantastické ceny ako pre súkromných tak aj firemných zákazníkov. Naša ponuka zahŕňa:

 
  • Zimné, letné a celoročné pneumatiky

  • Pneumatiky pre motocykle

  • Pneumatiky pre ľahké nákladné vozidlá a nákladné vozidlá

  • Pneumatiky pre autobusy

  • Špeciálne pneumatiky

  • Pneumatiky pre elektronické vozidla

  • Klasické pneumatiky

  • Iné typy pneumatík

  • Kompletne namontované pneumatiky (na hliníku alebo ocele ráfiky)


   
 

 

 

Naša rýchlosť je impozantná.

 

Ako by sme Vam zjednoduchšili život, produkty zasielame kamkoľvek chcete - a to rýchlo. Máme sklady plné pneumatík, ktoré môžu byť zaslané v čo najkratšom čase, počas celej sezóny.

 

Žiadne skryté náklady.

 

Naše ceny sú uvedené vrátane DPH a prepravných nákladov, ak si objednáte aspoň 2 pneumatiky. V prípade, že sa rozhodnete objednať len jednu pneumatiku, k cene bude pridaná prirážka za balenie a poštovné, ktorá bude transparentná v procese objednávania. A v prípade že z vašou objednávkou niečo nebude v poriadku: máme záruku vátenia od 30 dní!

 

Montáž pneumatiky odborníkom vo vašom okolí.

 

Použite naše komfortné vyhľadávanie certifikovaných montážnych partnerov, ako by ste vo vašom okolí našli perfektného znalca, ktorý namontuje vaše pneumatiky. Počas procesu objednávania môžete si taktiež zvoliť, aby Vám pneumatiky boli doručené priamo k montážnemu partnerovy.

 

V zákulisí.

 

Úspech hovorí jasne. Delticom AG, spoločnosť ktorá stojí za e-shopom, je dôkazom toho. Nemecká spoločnosť pôsobí na akciovom trhu od roku 2006 a je uvedená v S-DAX od roku 2008. S viac ako 100 on-line obchodov vo viac ako 40 krajinách a ročnými príjmami od 500 000 000 eur, Delticom je popredný európsky on-line predajca pneumatík. Pokiaľ ide o veľkoobchod, Delticom predáva pneumatiky pre veľkoobchodníkov na celom svete.
Viac informácií o spoločnosti Delticom môžete si nájsť na www.delti.com. 

Používame cookies. Používaním týchto webových stránok súhlasíte s ich používaním.
OK