Kontaktné údaje

tirendo.sk je internetová služba spoločnosti Delticom OE SRL, Timisoara, Rumunsko.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa nákupu pneumatík, montáže pneumatík, technických problémov, problémov s výrobkom alebo ohľadom informácií o spoločnosti, neváhajte nás kontaktovať! Nižšie nájdete prehľad oblastí, v ktorých Vám môžeme pomôcť.

Ako Vám môžeme pomôcť?

Otázky týkajúce sa nákupu pneumatík a našej ponuky

Stav vašej objednávky

Problémy s objednávkou

Montáž pneumatík / montážnych partnerov

Odpoveď sa nenašla? - Tešíme sa na vašu správu

Ešte sa nám nepodarilo Vám pomôcť? Môžete nás tiež kontaktovať telefonicky.

  • 233006534

Informácie o postupoch vybavovania sťažností

Európska Únia zriadila online portál na pomoc nespokojným zákazníkom. Ak máte sťažnosť týkajúcu sa tovaru alebo služieb, ktoré ste od nás kúpili cez internet, službu nestranného riešenia sporov nájdete na adrese http://ec.europa.eu/consumers/odr, za pomoci ktorej môžete dosiahnuť mimosúdne vyrovnanie. Vezmite prosím na vedomie, že v súčasnosti (od 01.02.2017) v niektorých odvetviach a v niektorých krajinách neexistuje úrad na ochranu spotrebiteľov. Preto ako spotrebiteľ pravdepodobne nebudete môcť tento portál použiť na riešenie sporov s nami v týchto krajinách.

Ďalšie informácie nájdete na online portáli EÚ. Nie sme povinní zúčastňovať sa na akomkoľvek procese pred úradom pre ochranu spotrebiteľov. V zásade sme však ochotní zúčastniť sa na procese riešenia sporov pred radou ochrany spotrebiteľov. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, kontaktujte nás.

Naša adresa:

Delticom OE SRL
STR ANCA POPA, NR.3, Ap.P
300318 Timisoara
Rumunsko
telefón: 233006534

Registrovaná kancelária: Timisoara, Timis, Romania
Registračné číslo: J35/1428/2004
identifikačné číslo DPH: SK4020453866

Názov banky: Tatra banka, a.s. Bratislava,IBAN: SK15 1100 0000 0029 4346 1936,SWIFT: TATRSKBX

Na túto adresu pneumatiky neposielajte. Bohužiaľ ich tu nie je možné prijať. Zavolajte nám alebo použite kontaktný formulár.